Aqua Port

Nasza infolinia:

RejonAdres e-mail / numer telefonu
Pomorzekontakt@aqua-port.pl
602 305 002
795 128 317
Dolny Śląskslask@aqua-port.pl
71 336 70 54 / 606 670 300 / 694 460 909
Śląskslask@aqua-port.pl
32 229 01 97 / 606 670 100 / 606 670 300
Kujawykujawy@aqua-port.pl
56 657 59 50 / 728 450 410 / 664 040 375
Łódzkielodz@aqua-port.pl
664 044 960
Mazowszemazowsze@aqua-port.pl
22 796 15 22 / 608 490 800
Podlasiebialystok@aqua-port.pl
85 742 03 09 / 604 255 184
664 038 360 / 600 371 943
Warmia i Mazuryolsztyn@aqua-port.pl
89 532 01 62 / 602 532 426 / 664 035 173
Wielkopolskawielkopolska@aqua-port.pl
608 490 690
Zachodnie Pomorzeszczecin@aqua-port.pl
91 460 01 60 / 608 637 239

Działamy w całym kraju. Poza Pomorzem klientów obsługuje spółka Waster, należąca do naszej grupy. Pełną listę oddziałów spółki Waster znajdą Państwo tutaj

RejonAdres e-mail / numer telefonu
Tczewtczew@aqua-port.pl
504 800 333 – Sandra
502 049 546 – Natalia
Gdańskgdansk@aqua-port.pl
604 568 028 – Żaneta
795 128 317 – Klaudia
Pomorze
(oprócz Gdańska i Tczewa);
porty, statki, stocznie
gdynia@aqua-port.pl
608 598 387 – Aleksander
538 458 198 – Kamila
572 346 490 – Agnieszka
Dolny Śląskslask@aqua-port.pl
71 336 70 54
606 670 300
694 460 909
Śląskslask@aqua-port.pl
32 229 01 97
606 670 100
606 670 300
Kujawykujawy@aqua-port.pl
56 657 59 50
728 450 410
664 040 375
Łódzkielodz@aqua-port.pl
664 044 960
Mazowszemazowsze@aqua-port.pl
22 796 15 22
608 490 800
Podlasiebialystok@aqua-port.pl
85 742 03 09
604 255 184
664 038 360
600 371 943
Warmia i Mazuryolsztyn@aqua-port.pl
89 532 01 62
602 532 426
664 035 173
Wielkopolskawielkopolska@aqua-port.pl
608 490 690
Zachodnie Pomorzeszczecin@aqua-port.pl
91 460 01 60
608 637 239
Rejon Adres email / numer telefonu
Pomorze kontakt@aqua-port.pl 602 305 002 795 128 317
Dolny Śląsk slask@aqua-port.pl 71 336 70 54 606 670 300 694 460 909
Górny Śląsk slask@aqua-port.pl 32 229 01 97 606 670 100 606 670 300
Kujawy kujawy@aqua-port.pl 56 657 59 50 728 450 410 664 040 375
Łódzkie lodz@aqua-port.pl 664 044 960 504 800 350 571 229 393
Mazowsze mazowsze@aqua-port.pl 22 796 15 22 608 490 800
Podlasie bialystok@aqua-port.pl 85 742 03 09 604 255 184 664 038 360 600 371 943
Warmia i Mazury olsztyn@aqua-port.pl 89 532 01 62 602 532 426 664 035 173
Wielkopolska wielkopolska@aqua-port.pl 608 490 690
Zachodnie Pomorze szczecin@aqua-port.pl 91 460 01 60 608 637 239

Nasze oddziały

Formularz kontaktowy